Dental Hasta Takip Programı

Dental Hasta Kayıt Programı

Dental Hasta Takip Programı

Diş hekimleri ve diş klinikleri için özel olarak tasarlanmış yazılımlar bulunur. Bu programlar, diş hekimlerinin ve kliniklerin idari süreçleri daha kolay hale gelir. Dental hasta takip programı, hastalarının randevularını düzenleyerek muayene sonuçları görüntülenebilir.

Tıbbi geçmişleri ışığında tedavi planlarını oluşturulur. Aynı zamanda faturalarını takibi sayesinde mali işlemlerde aktif rol oynar. e-Nabız entegrasyonlu muayene bilgi yönetim sistemi olan Online Hipokrat, diş hekimi ve sağlık çalışanlarına sunduğu kolaylıklarla hizmet vermektedir. Güvenilir alt yapısı sayesinde hastalarınızın kişisel verileri koruma altında tutulur.

Dental Hasta Takip Programı Nedir? 

Dental hasta takip programı olarak öne çıkan Online Hipokrat pek çok avantaja sahiptir. İşte bazı faydaları:

Randevu takibi: Bu programlar, randevuların daha verimli bir şekilde takip edilmesine yardımcı olur. Diş hekimleri, hastaların randevularını daha kolay planlayabilir ve gerektiğinde randevuları güncelleyebilir.

Dental Hasta Takip Programı

Tıbbi geçmiş takibi: Hastaların tıbbi geçmişlerini kaydedebilir ve bu bilgileri güncel tutabilir. Bu sayede diş hekimleri, hastaların tıbbi geçmişlerini daha kolay bir şekilde takip edebilir ve gerektiğinde tedavi planlarını buna göre yapabilir.

Muayene sonuçlarının kaydı: Hastaların muayene sonuçlarını kaydedebilir. Bu sayede diş hekimleri, hastaların muayene sonuçlarını daha kolay bir şekilde takip edebilir ve gerektiğinde tedavi planlarını buna göre yapabilir.

Tedavi planı takibi: Kişilerin tedavi planlarını kaydedebilir ve bu planların takibini yapabilir. Bu sayede diş hekimleri, hastaların tedavi kapsamında gerçekleştirilen uygulamaları daha kolay bir şekilde takip edebilir ve gerektiğinde planları güncelleyebilir.

Fatura takibi: Muayene ve tetkiklerin sonucunda oluşan faturaları takip edebilir. Bu sayede diş hekimleri, hastaların faturalarını daha kolay bir şekilde takip edebilir ve gerektiğinde faturaları güncelleyebilir.

Daha iyi hasta deneyimi: Bireylerin diş hekimleriyle olan iletişimini kolaylaştırır. Böylelikle randevularını online olarak alabilir. Tedavi planlarına ilişkin sorularını daha kolay bir şekilde yöneltebilir. Bu sayede hastaların memnuniyeti artar ve diş hekimleri için daha iyi bir hasta deneyimi sağlanır.

Uzman hekim ve asistanların gün içerisindeki işleyişini kolaylaştırarak elde edilen verimi arttırmaktadır. SMS bilgilendirme özelliğiyle beraber muayene öncesinde hastalarınıza bildirim gönderebilirsiniz. Dental hasta takip programı, internetin olduğu her ortamdan panele erişim sağlayabilirsiniz.